Domain Pazaryeri

Domain Yurdu, domain almak ve satmak isteyenleri buluşturan bir pazaryeridir. Satışlar isteğe bağlı olarak "Hemen Al" ya da "Teklife Açık" fiyatlama ile olabilmektedir.

Domain satıcıları domainlerinin daha fazla dikkat çekmesi ve güven sağlaması için domainlerini "belirginleştirebilir" ya da anasayfa ve aramalarda daha belirgin olması için "öne çıkarılanlar"a ekleyebilirler.
Güvenli Ticaret - Garantörlük

Domain Yurdu aracılığıyla gerçekleştirilecek her işlemde taraflar Domain Yurdu "güvenli ticaret" garantisi altındadır. Bu sistem alıcıya satın almanın gerçekleşmemesi durumunda para iadesi garantisi tanırken, satıcıya da transfer gerçekleştiğinde ödemesini alma garantisi sunar. Bunun için alıcı ve satıcıların sistemdeki aşamalara riayet etmesi önemlidir.


Genel Pazarlama - Birebir Pazarlama

Domain Yurdu, domain alıcılarının cazibe merkezlerinden birisi olmasından dolayı eklenen her domain için önemli tanıtım imkânı sunar. Eklenen her domain Domain Yurdu'nun yürüttüğü genel pazarlama çalışmalarının avantajlarından yararlanmaktadır.
Bunun yanında eklenen domainler kontrol edilerek potansiyel görülen domainler tamamen ücretsiz olarak Domain Yurdu tarafından ilgililerine tanıtılabilmektedir.


Park Etme

Çok yakında park etme hizmeti ile domainlerinizi Domain Yurdu çatısı altında park edebileceksiniz.


Radar - Takip - Yakalama

Domain Yurdu, ilgilendiğiniz alanlarda sizin için domain arayabilir, alınmış domainlerin satın alma fırsatlarını kollayabilir.

Sahip olduğu "domain yakalama" altyapısı sayesinde kendi sistemleri ve diğer 3. parti yakalama hizmetlerini de kullanarak sizin için çok değerli bir domaini sizin adınıza yakalamaya çalışabilir.


Değerleme

Mevcut domainin fiyatının belirlenmesi durumunda Domain Yurdu size ücretli olarak değerleme hizmeti verebilmektedir.


Danışmanlık

Domain Yurdu, domain ihtiyaçlarınız konusunda sahip olduğu uzmanlıkla birlikte size danışmanlık verebilmektedir.


Özel Aracılık

Domain Yurdu çatısı altında işlemi gerçekleşmese dahi Domain Yurdu garantör seçilerek bizim gözetimimizde domain alım-satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlerde %3 komisyon ücreti ile oldukça makul bir fiyat ile hizmet vermekteyiz.Şimdi hemen Üye Olun ya da aşağıdaki arama kutusuyla domain arayarak başlayın: