Pazaryeri

Domain Yurdu, domain, web sitesi ya da tecilli marka almak ve satmak isteyenleri buluşturan bir pazaryerine sahiptir. Böylelikle alıcılar için zengin bir alternatif sunabilmekte, satıcılar için de daha fazla potansiyel alıcıya ulaşma imkanı sağlayabilmekteyiz. Sağladığımız garantörlük ve transfer desteği hizmetleri ile alım satım işlemlerini hem alıcılar hem de satıcılar için daha kolay ve güvenli hale getirmekteyiz.

Özel Aracılık

Alıcı ya da satıcı tarafında olan müşterilerimiz için talep üzerine özel aracılık (broker'lık) hizmetleri sunmaktayız. Yüksek kaliteli domain, web sitesi ya da tescilli marka almak ya da satmak isteyen müşterilerimiz için kimliklerini gizleyerek potansiyel alıcılara ve satıcılara ulaşmakta ve en uygun fırsatları yakalamaya çalışmaktayız. Domain aracılığı hizmetimiz Türkiye'nin önde gelen şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Danışmanlık

Domain, web sitesi ve marka konularında çok kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunabilmekteyiz. Sizin için yeni bir marka oluşturma konusunda hizmet verebileceğimiz gibi mevcut markanızı daha ileri taşıma, online varlığınızı ve marka/sektör otoritenizi güçlendirme, teknik konularda bilgi sağlama gibi pek çok başlık altında talebinize göre danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Domain danışmanlığı Domain Yurdu'nun en öne çıkan hizmet alanlarından biridir.

Değerleme

Almak ya da satmak istediğiniz varlığın değerlemesi hakkında bizden kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Güncel piyasa verileri de dahil pek çok kriter üzerinden yapılacak değerleme ile tutarlı bir değer aralığına ve referans alabileceğiniz somut bir veriye sahip olmuş olacaksınız.

Yakalama (Backorder)

Her gün binlerce boşa düşen ya da boşa düşecek domainler yeni sahipleriyle buluşmaktadır. Eğer almak istediğiniz bir domainin boşa düşme periyoduna girdiğini gördüyseniz bir başkası almadan bize ulaşabilirsiniz. En başarılı 3. parti uygulamalar ile bu domainlerin yakalanması ve gerekirse de ihale üzerinden alınması konusunda çalışmalar yapabilmekteyiz.

İzleme ve Koruma

Domainlerinizi ve markalarınızı 7-24 izleyerek güvenlik riskleri, sahtecilik-taklit etme girişimleri, yenilemeyi unutma gibi sorunlara karşı anında size bilgi sağlıyor, dijital varlıklarınızı ve fikri mülkiyetlerinizi sizin için koruyoruz. Ayrıca yönetmesi zor durumda olan dijital varlıklarınızın yönetimlerini sizin için daha kolay hale getiriyor ve talep etmeniz halinde sizin için yönetiyoruz.Hizmetlerimizle ilgileniyor, hemen başlamak ya da daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?
Lütfen aşağıdaki butona tıklayarak hemen bizimle iletişime geçin:


  İletişime Geç