Pazaryeri

Domain Yurdu'nun sağladığı ana hizmet domain, web sitesi ya da tecilli marka almak ve satmak isteyenleri buluşturan bir pazaryeri olmasıdır. Bu şekilde internet ortamında kimileri için karmaşık olan ve güven sorunu bulunan bu sanal varlık alım satımını daha kolay ve güvenli hale getirmektedir.
Güvenli Ticaret - Garantörlük

Domain Yurdu aracılığıyla gerçekleştirilecek her işlemde taraflar Domain Yurdu "güvenli ticaret" garantisi altındadır. Bu sistem alıcıya satın almanın gerçekleşmemesi durumunda para iadesi garantisi tanırken, satıcıya da transfer gerçekleştiğinde ödemesini alma garantisi sunar. Bunun için alıcı ve satıcıların sistemdeki aşamalara riayet etmesi önemlidir.


Genel Pazarlama - Birebir Pazarlama

Domain Yurdu, domain alıcılarının cazibe merkezlerinden birisi olmasından dolayı eklenen her domain için önemli tanıtım imkânı sunar. Eklenen her domain Domain Yurdu'nun yürüttüğü genel pazarlama çalışmalarının avantajlarından yararlanmaktadır.
Bunun yanında eklenen domainler kontrol edilerek potansiyel görülen domainler tamamen ücretsiz olarak Domain Yurdu tarafından ilgililerine tanıtılabilmektedir. Yaşanan yoğunluktan dolayı bu hizmet çok sınırlı sayıdaki ve fırsat görülen ürün için yapılabilmektedir.


Radar - Takip - Yakalama - Alım

Domain Yurdu, ilgilendiğiniz alanlarda sizin için domain arayabilir, alınmış domainlerin satın alma fırsatlarını kollayabilir.

Sizin için çok değerli olan ve boşa düşme sürecindeki domainler için 3. parti yakalama servisleri kullanılarak ilgili domaini sizin adınıza yakalamaya çalışabilmektedir.


Değerleme

Mevcut domainin fiyatının belirlenmesi durumunda Domain Yurdu size ücretli olarak değerleme hizmeti verebilmektedir.


Danışmanlık

Domain Yurdu, domain ihtiyaçlarınız konusunda sahip olduğu uzmanlıkla birlikte size danışmanlık verebilmektedir.


Özel Aracılık

Domain Yurdu çatısı altında işlemi gerçekleşmese dahi Domain Yurdu garantör seçilerek bizim gözetimimizde domain alım-satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlerde standart komisyon ücretimizin dışında %5 komisyon ücreti ile hizmet vermekteyiz.