Domain Yurdu

Domain Yurdu 2013'ten beri hem alıcı hem de satıcı tarafındaki kullanıcılarına domain, web sitesi ve de tescilli marka alış ve satışlarının güvenli ve pratik olmasına imkân sağlayan pazaryeri / aracılık hizmetleri ve de bireysel girişimcilerden Türkiye'nin önde gelen şirketlerine kadar uzanan çeşitlilikteki müşterilerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Sitemiz domainyurdu.com Alexa verilerine göre Türkiye'deki en popüler 10.000 site arasında yer almaktadır. Kullanıcılarımız ağırlıklı olarak Türkiye'den olsa da sunulan yabancı dil ve altyapı desteği ile birlikte global pazarlara da hizmet verilmektedir.

Domain Yurdu ağırlıklı olarak eTicaret ve internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren OYAS Girişim Grubu'nun pazaryeri odaklı projelerinden biridir. Bizi daha detaylı tanımak için Hizmetler sayfasına gidebilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını da Sıkça Sorulan Sorular sayfasında bulabilirsiniz.

Markamızla ilgili ve de sektörden son gelişmeleri güncel olarak twitter hesaplarımızda duyurmaktayız. İlgili hesaplarımıza şu bağlantılar ile ulaşabilirsiniz:

Türkçe hesap: @domainyurdu
Global hesap: @domain_yurdu