Domain Yurdu

Domain Yurdu 2013'ten beri hem alıcı hem de satıcı tarafındaki müşterilerine domain, web sitesi ve de tescilli marka alış ve satışlarının güvenli ve pratik olmasına imkân sağlayan pazaryeri / aracılık hizmetleri ve de bireysel girişimcilerden Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine kadar uzanan çeşitlilikteki müşterilerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kullanıcılarımız ağırlıklı olarak Türkiye'den olsa da sunulan yabancı dil ve altyapı desteği ile birlikte global pazarlara da hizmet verilmekte, kullanıcılarımızın ilanlarını yurtdışındaki alıcılar için de ulaşılabilir hale getirmekteyiz.

Sağladığımız "domain danışmanlığı" ve "domain aracılığı" hizmetlerimiz neticesinde açıklanan en yüksek tutarlı Türkçe domain satışı firmamız aracılığında gerçekleşmiştir. Sitemiz domainyurdu.com Alexa verilerine göre Türkiye'deki en popüler 5.000 site arasında yer almaktadır.

Bizi daha detaylı tanımak için Hizmetler ve Nedir? Nasıl Çalışır? sayfalarına gidebilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını da Sıkça Sorulan Sorular sayfasında bulabilirsiniz.

Domain Yurdu ağırlıklı olarak eTicaret ve internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren OYAS Girişim Grubu'nun pazaryeri odaklı projelerinden biridir.

Markamızla ilgili ve de sektörden son gelişmeleri güncel olarak twitter hesaplarımızda duyurmaktayız. İlgili hesaplarımıza şu bağlantılar ile ulaşabilirsiniz:

Türkçe hesap: @domainyurdu
Global hesap: @domain_yurdu