Markalar bölümü şu an gelişim aşamasındadır.

İlk olarak domainler üzerine odaklanmış olan pazaryerimizde satılık tescilli marka taleplerinin de olduğunu görmemizden dolayı bu alanda da hizmet verme ve bu geçişi kademeli olarak yapma kararı alınmıştır.

Şu aşamada bölüm geliştirme çalışmalarımız sürmektedir. Daha etkili bir başlangıç için mevcut yapısı itibariyle bu alanda uzmanlığı olan, belirli bir portföye sahip kurumlar ile iş birliği görüşmeleri yapılmaktadır. Çalışmalar tamamlandığında çok geniş bir portföy ile hizmetlerimizi başlatıyor olmayı planlamaktayız.

Bu bölüm hazır olmamasına karşılık marka tescili tamamlanmış internet odaklı satılık markalar için Satılık Marka Arama / Sorgulama sayfamıza giderek kategorideki mevcut markalara göz atabilirsiniz.

Ayrıca marka olma potansiyeline sahip ancak tescili tamamlanmamış domainler için de İsim-Marka Domainleri kategorisine gidebilirsiniz. Bu isimler yapacağınız marka tescili için size ilham verici olabilir.

Eğer Marka Satışı amacıyla burada bulunuyorsanız lütfen yukarıdaki menüde yer alan Satıcı Ol sayfasına göz atınız. Çalışmalarımız tamamlandığında çok daha iyi bir portföy ile burada olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.