Domain Yurdu

Gizlilik Politikasıdomainyurdu.com internet sitesi, Ahmediye Mah. Gündoğumu Cad. Mete İş Merkezi No:19/16 Üsküdar İstanbul adresinde faaliyet gösteren OYAS Girişim Grubu'na aittir. Gizlilik ve Güvenlik başlıklı bu metinde, internet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.

İşbu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Domain Yurdu tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler sistem tarafından toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, Alan adları ve Web Sitesine Erişim Zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç verimliliği artırmak amacıyla istatistiki veriler elde etmektir ve bu veriler asla 3. parti kişilerle paylaşılmaz.

Domain Yurdu üzerinde gerçekleştirdiğiniz ticari işlemler gizlilik içerisinde yürütülür ve kimliğiniz ve işleminizle alakalı bilgiler saklı tutulur. Ancak "kullanıcı adı" bilginiz alıcı/satıcı rolünde olan karşı tarafa mesaj gönderdiğiniz taktirde görülür olacaktır. Kimliğinizi tanımlayıcı olabilecek kullanıcı adları seçiminiz sizin sorumluluğunuzdadır. Bunun dışında bir alım/satım işlemi sırasında ve sonrasında domain transferi, fatura iletimi gibi süreçler de bilgilerinizin ortaya çıkmasına neden olabilir ve yine bu işlemlerde de sorumluluk Domain Yurdu'na ait değildir.

Domain Yurdu site üzerinde gerçekleşen ticari işlemleri referans olması amacıyla duyurma hakkına sahiptir. Eğer bu konuda gizlilik talebiniz olacaksa bunu işlem tamamlanmadan önce tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

İlgili uluslararası ya da ulusal tüm mahkeme kararları Türkiye'de yerleşik firmamız için bağlayıcı niteliktedir ve mahkeme kararı neticesinde gönderilen bilgi talepleri sonucunda kullanıcı bilgileriniz ve hesabınızla ilgili toplanmış olan tüm veriler ilgili makamlarla paylaşılacaktır.

OYAS Girişim Grubu, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.