Domain Yurdu

Gizlilik Politikasıdomainyurdu.com internet sitesi, Ahmediye Mah. Gündoğumu Cad. Mete İş Merkezi No:19/16 Üsküdar İstanbul adresinde faaliyet gösteren OYAS Girişim Grubu'na aittir. Gizlilik ve Güvenlik başlıklı bu metinde, internet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.

İşbu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

domainyurdu.com tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler sistem tarafından toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, Alan adları ve Web Sitesine Erişim Zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç verimliliği artırmak amacıyla istatistiki veriler elde etmektir ve bu veriler asla 3. parti kişilerle paylaşılmaz.

domainyurdu.com üzerinde gerçekleştirdiğiniz ticari işlemler talebiniz olması dahailinde gizlilik içerisinde yürütülür ve kimliğiniz ve işleminizle alakalı bilgiler saklı tutulur.

OYAS Girişim Grubu, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.