sepeteat.com

satılıktır

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domaini hemen şimdi Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz.
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 25224
Önceki teklifler: 21
SepeteAt.com Temsili LogoRekabetin çok yoğun, marka değeri taşıyabilecek bir isim bulmanın ise çok sıkıntılı olduğu alanlardan birinde, çok kategorili alışveriş/eticaret sektöründe çok değerli bir markaya sahip olma fırsatı karşınızda:
"Sepete At"


"Sepete At" ve "Sepete Ekle" eticaret sitelerinde en çok kullanılan terimlerden biri. Bu ikilinin daha alışverişe teşvik eden, marka olmaya müsait olanı ise: "Sepete At"

"sepet" kelimesi aynı zamanda yemeksepeti.com, ciceksepeti.com, tatilsepeti.com gibi büyük sitelerin de aralarında olduğu pek çok site dolayısıyla da Türk internet kullanıcılarının eticaretle en bağdaşdırdıkları kelimelerden biri.

Bu yönleriyle akılda kalıcılığı çok yüksek, bir duyanın bir daha kolay kolay unutamayacağı bir isim.

Eğer müşterinizin aklına bir kere girebildiyseniz, sonrasında karşılaşacağı her "sepete at" ifadesi sizi hatırlatacak.


Marka değeri çok yüksek, kolay söylenebilir, Türkçe karakter problemi olmayan, kısa bir isim.

Ziyaretçiyi alışverişe teşvik eden, hedefe yönelik net bir tanımlamaya sahip olan ve kullanıcıya güven veren bir isim.

Bir alan sınırlaması olmaksızın her içeriğe, özellikle çok kategorili eticaret sitelerine çok uygun.


Test edin, sitenin adını ilk defa duyan insanların bir kısmı "Daha önceden duymuştum galiba." bile diyecekler. Başka bir domaini bu kadar marka, akılda kalıcı kılabilmek için yapacağınız pazarlama harcamalarının çok azına böyle bir domaine sahip olun.Kampanya:
Anlaşmalı kredi kartları (Advantage, Axess, Bankkart, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, World) ile peşin fiyatına 3, 6 ya da 9 taksitle satın alma fırsatı.

Not: Bu kampanyadan yararlanmak için satın alma işleminden önce bize bilgi vermenizi rica ediyoruz. Kampanya sizin için aktifleşitirlecektir.Satın Alma Detayları:

- Bu domain Domain Yurdu'nun kendi portföyüne aittir. İşlemleriniz en hızlı şekilde tamamlanabilecektir.
- Satın alma karşılığında fatura kesilecektir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
- Ticari bir işlem olan bu satın almayı gider olarak gösterebilmeniz mümkündür.


PRESTİJ VE GÜVENİRLİLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain kolay anlaşılır ve siteyi çok iyi tanımlar. Bu uyum dolayısıyla da akılda kalıcı olur. Böylelikle de sonraki ziyaretlerde ve tavsiyelerde avantaj yakalanmış olur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domain ile aranılan anahtar kelime uyumu ne kadar fazla olursa siteniz arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde -daha yukarılarda- yer alacaktır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

Satış Fiyatı:

17.500 TL

Ya da teklif verin;


Bilmeniz gerekenler
Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme