noname.net

satılıktır

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domaini hemen şimdi Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz.
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 461
Önceki teklifler: 0

→ Domain Valuation Details:

‣ High Demand: More than 70 different extensions of this keyword's domain names are registered. (You can check this via uniregistry.com & 101domain.com [for CountryCode Top-Level Domains]. )

‣ High search volume.

‣ First registered 17 years ago or earlier. (You can check this via archive.org.)

‣ .net is the second best global domain name extension of this keyword after it's .com. This extension is especially very suitable for tech/internet businesses, portals, networks or large companies, etc.


‣ godaddy.com's estimated domain value is $3,250.

‣ domainindex.com's estimated domain value is $2,830.


‣ noname.ca sold for $12,000 in 2012 (source: https://namebio.com/noname.ca)

‣ nomade.net sold for $4,000 (source: godaddy's Domain Appraisals Tool)


This high-quality and brandable domain name is available to purchase. Big opportunity to increase your domain name/branding authority and your web site's SEO power.


PRESTİJ VE GÜVENİRLİLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain kolay anlaşılır ve siteyi çok iyi tanımlar. Bu uyum dolayısıyla da akılda kalıcı olur. Böylelikle de sonraki ziyaretlerde ve tavsiyelerde avantaj yakalanmış olur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domain ile aranılan anahtar kelime uyumu ne kadar fazla olursa siteniz arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde -daha yukarılarda- yer alacaktır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

Satış Fiyatı:

1.750 USD

Ya da teklif verin;


Bilmeniz gerekenler
Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme