ilahiara.net

satılıktır

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domain fiyat tekliflerine açıktır.
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 520
Önceki teklifler: 0

Merhaba arkaşlar, öncelikle tüm ziyaretçi kardeşlerim dikkatlice okuyup arasınlar ricamdır.

Domain google üzerinde, İLAHİ kelimesinde 3.cü sayfadadır. İLAHİ DİNLE kelimesinde 3.cü sayfadadır. Vede diğer kelimelerinde de güzel yerlerde bulunmaktadır. Artık ilgilenmediğim için alan adını satışa sunmaktayım ilgilenmek isteyenler yahut bu işle uğraşan arkadaşlarıma transfer etmek istiyorum iletişime telefon yada mesaj bölümünden geçerseniz detaylı şekilde konuşuruz.

Alan Adı Domain Yaşı: 4 Yıllık.
Alan Adı Bitiş Süresi : 19.11.2017 kadardır.
Alan Adı Cezası : Şuanlık yoktur.


PRESTİJ VE GÜVENİRLİLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain kolay anlaşılır ve siteyi çok iyi tanımlar. Bu uyum dolayısıyla da akılda kalıcı olur. Böylelikle de sonraki ziyaretlerde ve tavsiyelerde avantaj yakalanmış olur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domain ile aranılan anahtar kelime uyumu ne kadar fazla olursa siteniz arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde -daha yukarılarda- yer alacaktır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

TEKLİF VER


Bilmeniz gerekenler
Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme