bitcoingiftcards.net

satılıktır

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domaini hemen şimdi Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Satış Fiyatı:

2.750 USD


Bilmeniz gerekenler
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 435
Önceki teklifler: 1

→ Domain Valuation Details:

‣ High Demand: 13 different extensions of this keyword's domain names are registered. (You can check this via uniregistry.com & 101domain.com [for CountryCode Top-Level Domains]. )

‣ High search volume.

‣ .net is the second best global domain name extension of this keyword after it's .com. This extension is especially very suitable for tech/internet businesses, digital currency/blockchain projects, portals, networks or large companies, etc.

‣ Reference Sales:

BitcoinGiftCards.com sold for $ 20,000 on 2018-01-14

GiftCard.net sold for $17,500 on 2017-01-20.


This high-quality and brandable domain name is available to purchase. Big opportunity to increase your domain name/branding authority and your web site's SEO power.


PRESTİJ VE GÜVENİRLİLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain siteyi-markayı çok iyi tanımlar ve de akılda kalıcı olur. Böylelikle edinilmiş ziyaretçilerin kaybedilmemesi konusunda da daha avantajlı olunur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domainlerin kalitesi-etkisi çeşitli başlıklarda arama motorları tarafından ölçülebilmekte, bu da sitenizin arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde yer almasına yardımcı olmaktadır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme