bayiden.com.tr

satılıktır!

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domaini Domain Yurdu aracılık platformu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Satış Fiyatı:

28.000 TL


Bilmeniz gerekenler
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 1084
Önceki teklifler: 0

Bayiden.com.tr İsim ve proje hakkı patentli olup Türkiye de bayi ağı ve son tüketiciye hitap edecek farklı bir e-ticaret modeline sahiptir. Proje fikri hayata geçirilmemiş olup bu bilgi sadece yeni sahibine verilecektir. Gelişen teknoloji sayesinde e-ticaret gibi bir çok satış siteleri rağbet görmektedir. Ancak ülkemizde her önüne gelen e-ticaret sitesi kurarak hurdalığa çevirmişlerdir. Bu durumdan iki türlü kurtarılabilir. Bu işi Yapmamak ya da bu işi daha farklı fikir ve çözümlerle yapmak. Henüz Türkiye'de bu iş fikri hayata geçirilmemiştir. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun diyorum. Satıp satmamakta kararsız kaldığım projemi en fazla 2 ay olmak üzere satılığa çıkarttım. Satılmadığı durumda proje değerlendirilip haya geçirilecektir. İsiminden de belli olduğu üzere domain ve proje tutacak kalitededir.


PRESTİJ VE GÜVENİRLİLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain siteyi-markayı çok iyi tanımlar ve de akılda kalıcı olur. Böylelikle edinilmiş ziyaretçilerin kaybedilmemesi konusunda da daha avantajlı olunur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domainlerin kalitesi-etkisi çeşitli başlıklarda arama motorları tarafından ölçülebilmekte, bu da sitenizin arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde yer almasına yardımcı olmaktadır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme