arabakiralama.org

satılıktır!

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domaini Domain Yurdu aracılık platformu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Satış Fiyatı:

7.250 TL


Bilmeniz gerekenler
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 40138
Önceki teklifler: 7

"Araba Kiralama"

"Araba Kiralama" kelimesiyle ilgili prestijli, akılda kalıcı ve arama motorlarında oldukça avantajlı bir domaindir.

Yoğun arama hacmine sahip "Araba Kiralama" ve benzeri aramalarda en yukarılarda çıkmanıza yardımcı olacak bu harika domain ile işinizi büyütün, sektördeki prestijinizi artırın ve internetteki gücünüze güç katın. Ana sitenizin yanında 2. bir rekabet sitesi olarak da konumlandırabilirsiniz.

İlk olarak 2002 yılında kaydedilmiş bu domainin sadece anahtar kelime kalitesi ile değil aynı zamanda yaşı ile de güçlü bir seo avantajı bulunmaktadır.

İlgili sektörler için en iddialı domainlerden biri olan bu harika domain şimdi güncellenmiş çok uygun fiyatıyla yeniden satın alınabilir durumdadır.


Fiyat Bilgisi Notu:

- kiralikaraba.com domaini 2014 yılında vizyoner bir girişimci tarafından 75.000 TL bedelle satın alınmıştır. İlgili habere gitmek için tıklayınız.


Benzer Domainler:

Domain Yurdu'nun doğrudan kendi portföyünde olan satıştaki diğer ilgili domainler şunlardır:
- otobuskiralama.com
- kiralikminibus.comSatın Alma Detayları:

- Satın alma karşılığında fatura kesilecektir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
- Ticari bir işlem olan bu satın almayı gider olarak gösterebilmeniz mümkündür.
- Kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır.


PRESTİJ VE GÜVENİRLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain siteyi-markayı çok iyi tanımlar ve de akılda kalıcı olur. Böylelikle edinilmiş ziyaretçilerin kaybedilmemesi konusunda da daha avantajlı olunur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domainlerin kalitesi-etkisi çeşitli başlıklarda arama motorları tarafından ölçülebilmekte, bu da sitenizin arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde yer almasına yardımcı olmaktadır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Domain endüstrisindeki en önemli uzmanlardan biri olan Michael Cyger'ın dediği gibi; "Büyük şirketler, jenerik bir domaine sahip olmanın aşağıdakiler dahil olmak üzere muazzam faydalar sağlayabileceğinin farkındadır: güven, otorite, doğrudan ziyaretçi, markalaşma, arama motoru sıralaması, gelecekteki pazarlama harcamalarından tasarruf ve çok daha fazlası.”

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme