Siteler bölümü şu an gelişim aşamasındadır.

İlk olarak domainler (alan adları) üzerine odaklanmış olan pazaryerimizde web sitesi alım ve satış taleplerinin de olduğunu görmemizden dolayı bu alana da giriş yapma kararı alınmıştır. Ancak ilk kurgusu tam olarak domain aracılığı üzerine yapılmış olan sitemiz için bu alana kademeli bir geçiş yapılması daha uygun görülmüştür.

Eğer site satın alma amacıyla bu sayfada iseniz, bölümümüz henüz çok yeni olmasına ve geniş bir portföye sahip olmamasına karşılık yine de Satılık Siteler - Satılık Web Sitesi Arama sayfasına giderek kategori altında yer alan satılık web sitelerini listeleyebilirsiniz.

Eğer site satış amacıyla burada bulunuyorsanız lütfen üye girişi yaptıktan sonra sitenizi eklerken kategori olarak "Siteler" kategorisini seçiniz. Bunun yanında çoklu kategori seçimi yaparak da sitenizin yer aldığı kategoriyi de ayrıca belirtebilirsiniz. Bunun yanında ilanınıza açıklama eklemeniz de tavsiye olunur. Açıklama kısmında site içeriğinde nelerin satışa dahil olduğunu, nelerin olmadığını, ziyaretçi sayısı, gelirler gibi çok detaylı bilgileri belirtebilirsiniz.

Siteler bölümünün yeterli olgunluğa ulaştığı düşünüldüğünde daha geniş ilan yayınlama ve listeleme özellikleri ile kategori gelişimimizi sürdürüyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz...