Siteler bölümü şu an gelişim aşamasındadır.

İlk olarak domainler (alan adları) üzerine odaklanmış olan pazaryerimizde web sitesi alım ve satış taleplerinin de olduğunu görmemizden dolayı bu alana da giriş yapma kararı alınmıştır. Ancak ilk kurgusu tam olarak domain aracılığı üzerine yapılmış olan sitemiz için bu alana kademeli bir geçiş yapılması daha uygun görülmüştür.

Eğer site satın alma amacıyla bu sayfada iseniz, bölümümüz henüz çok yeni olmasına ve geniş bir portföye sahip olmamasına karşılık yine de Satılık Siteler - Satılık Web Sitesi Arama sayfasına giderek kategori altında yer alan satılık web sitelerini listeleyebilirsiniz.

Eğer site satış amacıyla burada bulunuyorsanız lütfen üye girişi yaptıktan sonra sitenizi eklerken kategori olarak "Siteler" kategorisini seçiniz. Bunun yanında çoklu kategori seçimi yaparak da sitenizin yer aldığı kategoriyi de ayrıca belirtebilirsiniz. Bunun yanında ilanınıza açıklama eklemeniz de tavsiye olunur. Açıklama kısmında site içeriğinde nelerin satışa dahil olduğunu, nelerin olmadığını, ziyaretçi sayısı, gelirler gibi çok detaylı bilgileri belirtebilirsiniz.

Siteler bölümünün yeterli olgunluğa ulaştığı düşünüldüğünde daha geniş ilan yayınlama ve listeleme özellikleri ile kategori gelişimimizi sürdürüyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz...

SON EKLENENLER

Site Adı Fiyatı
neredesinnerede.com 50.000 TL
viatatil.com 500 USD
alsana.net 15.000 TL
eniyisohbet.com 2.000 TL
tr-sohbet.net 750 TL
tr-sohbet.com 1.500 TL
tr-sohbet.org 750 TL
bayraklaralemi.com 10.000 TL
sitehaziral.com Teklife Açık
istanbulinturkey.com 499 TL

ÖNE ÇIKARILANLAR

Site Adı Fiyatı

Site Adı Fiyatı
Henüz yeterli içerik olmadığından bu analiz yapılamamıştır.
görüntülemeye göre sırala..