cocukpsikolog.com

satılıktır!

Sahibi tarafından satışa sunulan bu domaini Domain Yurdu aracılık platformu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Satış Fiyatı:

5.975 TL


Bilmeniz gerekenler
Domain İstatistikleri:
Görüntüleme: 21150
Önceki teklifler: 0

"Çocuk Psikolog" vb. anahtar kelimelerde .com uzantısından ve tam eşleşme sağlamasından dolayı en prestijli domaindir.

Anahtar kelime uyumu ve domain kalitesinden dolayı arama motorları nezdinde ilgili anahtar kelimelerde en yüksek domain puanına sahiptir. Bu özelliğinden dolayı da organik arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkabilme konusunda oldukça avantajlıdır.

Google Adwords raporlarına göre "Çocuk Psikolog" anahtar kelimelerindeki reklam rekabeti oldukça yüksektir. Bu yüksek rekabet oranı ile pek çok reklam veren ilgili anahtar kelimeleri içeren aramalarda "sponsor bağlantılar" kısmında çıkabilmek için oldukça yüksek tık başı ücret ödemektedir. Eğer organik (doğal) arama sonuçlarında yukarılarda yer alırsanız uzun vadede reklam bütçenizin çok daha azına bu kaliteli domain ile benzer etkiyi oluşturabilirsiniz.


Alternatif Domainler:

Daha yüksek arama hacmine sahip cocukpsikiyatri.com domaini de sitemiz üzerinde satılıktır. Detaylar için tıklayınız: cocukpsikiyatri.com


Kampanya:
Anlaşmalı kredi kartları (Advantage, Axess, Bankkart, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, World) ile peşin fiyatına 3, 6 ya da 9 taksitle satın alma fırsatı.

Not: Bu kampanyadan yararlanmak için satın alma işleminden önce bize bilgi vermenizi rica ediyoruz. Kampanya sizin için aktifleşitirlecektir.Satın Alma Detayları:

- Satın alma karşılığında fatura kesilecektir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
- Ticari bir işlem olan bu satın almayı gider olarak gösterebilmeniz mümkündür.
PRESTİJ VE GÜVENİRLİLİK SAĞLAR

Daha ziyaretçi sitenizi incelemeden ona pek çok şeyi domaininiz ile anlatmış ve onda iyi bir izlenim bırakmış olursunuz.

KOLAY ANLAŞILIR, AKILDA KALIR

İyi bir domain siteyi-markayı çok iyi tanımlar ve de akılda kalıcı olur. Böylelikle edinilmiş ziyaretçilerin kaybedilmemesi konusunda da daha avantajlı olunur.

ARAMA MOTORLARINDA AVANTAJLIDIR

Domainlerin kalitesi-etkisi çeşitli başlıklarda arama motorları tarafından ölçülebilmekte, bu da sitenizin arama sonuçlarında daha avantajlı bir şekilde yer almasına yardımcı olmaktadır.Sonuç olarak;
Domainler internetteki markanız, sitelerinizin adresleridir. Fiziksel ticarette olduğu gibi iyi markalandırılmış ve iyi bir adresteki mağaza bunun faydasını önemli derecede görür. İyi bir domain önemli bir pazarlama unsuru gibi düşünülebilir ve bu alana yapılacak her yatırım diğer pazarlama giderlerinizden çok daha hesaplı olacaktır.

Domain endüstrisindeki en iyi uzmanlardan biri olan Michael Cyger'ın dediği gibi; "Büyük şirketler, jenerik bir domaine sahip olmanın aşağıdakiler dahil olmak üzere muazzam faydalar sağlayabileceğinin farkındadır: güven, otorite, doğrudan ziyaretçi, markalaşma, arama motoru sıralaması, gelecekteki pazarlama harcamalarından tasarruf ve çok daha fazlası.”

Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz

Bu domaini Domain Yurdu güvencesiyle satın alabilirsiniz. Domain Yurdu aracılığıyla yapacağınız işlemlerde aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanmış olursunuz:

Alıcı Koruması
Transfer Yardımı

İLETİŞİME GEÇPaylaş:
PAYTR Güvenli Ödeme Altyapısı
Güvenli Ticaret - Güvenli Ödeme